Download Free Balkanweb APK Mirror

Download Balkanweb 2.1.3 (20103) Latest Version APK Mirror File
App Name : Balkanweb
Category : News And Magazines
Developer :
Last Version : 2.1.3 (20103)
Update time : 2018-06-30
APK File Size : 3.0M
Installs : 100,000+ On Google Play
Requires Android : Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14)
Content Rating : 3.9
Developer : Visit website
Rate : 3.9/5 (872)
APKModMirror provide Balkanweb 2.1.3 APK file for Android 4.0+ (Ice Cream Sandwich, API 14) or Blackberry (BB10 OS) or Kindle Fire. Balkanweb is a free News And Magazines Apps Games. It's newest and latest version of Balkanweb (com.balkanweb.BalkanWebApp). It's easy to download and install to your mobile phone (android phone or blackberry phone). Read detail below and go to download page, .
Please be aware that APKModMirror only share the original and free apk installer for Balkanweb 2.1.3 WITHOUT ANY cheat, crack, unlimited gold, gems, patch or any other modifications.

Balkanweb Video Trailer or Demo


The description of Balkanweb

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.
Show More...
Reviews for Balkanweb APK