Download Free Esma APK Mirror

Download Esma (0) Latest Version APK Mirror File
App Name : Esma
Package Name : com.cgr.esma
Category : Lifestyle
Developer :
Last Version : (0)
Update time : 2018-07-08
APK File Size : 6.8M
Installs : 100,000+ On Google Play
Requires Android : 4.0 and Up
Content Rating : 4.5
Developer : Visit website
APKModMirror provide Esma APK file for 4.0 and Up or Blackberry (BB10 OS) or Kindle Fire. Esma is a free Lifestyle Apps Games. It's newest and latest version of Esma (com.cgr.esma). It's easy to download and install to your mobile phone (android phone or blackberry phone). Read detail below and go to download page, .
Please be aware that APKModMirror only share the original and free apk installer for Esma WITHOUT ANY cheat, crack, unlimited gold, gems, patch or any other modifications.

Esma Video Trailer or Demo


The description of Esma

El Esmâ ül Hüsnâ - En Güzel İsimler, İslam kültüründe önemli bir yer tutan, Allah'ı anmak için kullanılan isimler. Allah'ın 99 ismi Kuran'da rakam olarak yer almadığı için Allah'ı 99 isimle sınırlandırmayı hurafe olarak görenler de vardır. Kuran'da sadece En Güzel İsimler olarak yer almaktadır. İfadede yer alan En Güzel İsimler insanların bildiği ve bilemiyeceği en güzel ve seçkin isim ve sıfatlar olarak anlaşılabilir.

Bismillâhirrahmânirrahîm, "Şefkatle merhamet eden Allah'ın adıyla"

En güzel isimler Allah'ındır. O'na, o güzel isimleriyle seslenin (duâ edin). Ve O'nun isimleri hakkında gerçeği çarpıtanları terkedin, onlara yaptıklarının tam karşılığı verilecektir. (Âraf 7:180)

---

Programdaki listeden istediğiniz ismi tıklayıp anlamını görebildiğiniz gibi herhangi bir ismi açtıktan sonra parmağınızı isim üzerinde sağa kaydırarak geri, sola kaydırarak ve tıklayarak ileri gidebilirsiniz.

Otomatik Sesli Okuma seçeneğini işaretleyip her bir ismin okunuşunu da sayfa değiştirdikçe duyabilirsiniz yada isterseniz Oku düğmesini kullanarak da dinleyebilirsiniz

İçerikle ilgili bir hata veya eksiklik varsa lütfen menüdeki iletişim kısmından bildiriniz.
Show More...
Reviews for Esma APK