Download Free iddaa oran analiz programı APK Mirror

Download iddaa oran analiz programı (0) Latest Version APK Mirror File
App Name : iddaa oran analiz programı
Package Name : com.idda.mobilanaliz
Category : Sport
Last Version : (0)
Update time : 2018-02-22
APK File Size : NAN
Installs : 5,000 - 10,000 On Google Play
Requires Android : 4.0 and Up
Content Rating : PEGI 3
Rate : 3.8/5 (825)
APKModMirror provide iddaa oran analiz programı APK file for 4.0 and Up or Blackberry (BB10 OS) or Kindle Fire. iddaa oran analiz programı is a free Sport Apps Games. It's newest and latest version of iddaa oran analiz programı (com.idda.mobilanaliz). It's easy to download and install to your mobile phone (android phone or blackberry phone). Read detail below and go to download page, .
Please be aware that APKModMirror only share the original and free apk installer for iddaa oran analiz programı WITHOUT ANY cheat, crack, unlimited gold, gems, patch or any other modifications.

The description of iddaa oran analiz programı

Oran Analizi Nedir?
İsminden de anlaşıldığı gibi, iddaa risk merkezinin maçlar için belirlediği oranların geçmiş ile kıyaslanması, karşılaştırılması ve aynı olduğunda nasıl sonuçlandığına bakarak analizini yapmakta olduğumuz maça tahminlerde bulunmamızı sağlayan ve farklı bakış açısıyla şaşırtan bir yöntemdir.

İddaa Oran Analiz Nedir, Ne İşe Yarar?
İddaa Oran Analiz, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yazılımdır. Akıllı cep telefonlarınızdan veya tabletlerinizden Oran Analizi yapabilmeniz için tasarlanan bu uygulama sayesinde saatlerce bilgisayar karşısında zaman geçirmenize gerek kalmayacak, bu uygulama sayesinde ihtiyacınız olan her şey cebinizde. İster yolculuk esnasında, isterseniz iddaa bayisinde kuponunuzu doldururken,veya isterseniz sahilde güneşlenirken size danışmanlık yapacak, bahislerinizde sizlere yardımcı olacak bir yazılımdır.

Neden İddaa Oran Analiz?
İddaa Oran Analiz’ in otomatik filtreleme yöntemi ile hızlı ve kolay bir şekilde analizlerinizi yapabilecek, istediğiniz sonuçları analiz listenize veya kuponunuza ekleyebileceksiniz. Programa entegre edilmiş olan sosyal platform sayesinde kuponlarınızı bu platformda paylaşabilecek veya kullancılarımızın paylaşmış oldukları kuponları takip edebilecek ve kuponlara fikirlerinizi belirtebileceksiniz.

Not
10 tl ücret ile uygulamayı indirdiğinizde bu ücretin dışında hiçbir ücret ödemeden ve hiç bir kısıtlama olmadan 2014ten günümüze kadarki oynanmış maçların verileriyle analizlerinizi yapabilir, tahminlerinizi oluşturabilirsiniz.ekstra olarak tamamen sizin kendi isteğinize bağlı olarak uygulamanın içinde 2004 ile 2013 yılları arasında ki veriler 2004-2008 ve 2009-2013 yılları olarak iki parta ayrılmıştır her partın ücreti 10 tl'dir bu verileri yüklemek zorunda değilsiniz kesinlikle bu verileri satın almak zorunda değilsiniz ve bu verileri yüklemediğiniz için kesinlikle uygulama içinde herhangi bi kısıtlama yoktur bu verileri yüklemeseniz bile 2014ten günümüze kadarki veri ile analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.sadece talep doğrultusunda isteyen kullanıcılarımız için uygulamanın içinde satın alma işlemi yapabilmeleri için bu verileri sisteme ekledik bu verileri almak yada almamak tamamen sizin seçiminizdir sizin isteğinize bağlıdır.

Uygulamayı Kodlayan ve Geliştiren
Mustafa CAN
Ratio Analysis What is it?
As the name implies, to be compared with the history of the rate at which iddaa risk set for the center of the match, compare and enables us to make predictions game where we do the analysis by observing that resulted in what is the same and is surprised a method different perspective.

Betting Ratio Analysis What it is, What Does?
Betting Ratio Analysis is a software application developed for the Android operating system devices. With this application from your smartphone or tablet is designed to help you make your Ratio Analysis will not have to spend time in front of the computer for hours, everything you need in your pocket with this application. Whether during the trip, when filling out your voucher at the assertion dealer if you want, or if you want to sunbathe on the beach will make you counseling is a software that will help you in your betting.

Why İddaa Ratio Analysis?
Betting Ratio Analysis' s automated filtering method with a quick and easy way to make your analysis, you want to be able to add to your list or your voucher results analysis. Through social platform which has been integrated into the program to keep track of your coupons coupons they share with others, or User on this platform and our coupon to be able to specify your ideas.

note
Once you download the application and $ 10 fee this fee at no charge outside and never do your analysis with a restriction without 2014t until today, the play was the match of the data, as predicted your oluşturabilirsiniz.ekstr completely between 2013 and 2004 in the application due to your own request the data from 2004 to 2008 and in the years 2009-2013 is divided into two part each part of the fee is 10 TL you do not have to install this data, you certainly do not have to buy these data and this data is no bi restrictions in absolutely application for installation to not install this data, you can perform your analysis with data even to the present day the 2014t in the application for users who want on-demand by .only to be able to purchase this data, we add to the system it is entirely your choice to receive or retrieve this data depends on your request.

Codes of Practice and Developer
Mustafa CAN
Show More...
Reviews for iddaa oran analiz programı APK