Download Free Ebru Gündeş -Şarkıları Bulmaca APK Mirror

Download Ebru Gündeş -Şarkıları Bulmaca 1.0.4 (5) Latest Version APK Mirror File
App Name : Ebru Gündeş -Şarkıları Bulmaca
Category : Music
Developer : Songs & Quizzes
Last Version : 1.0.4 (5)
Update time : 2016-04-06
APK File Size : 4.3M
Installs : 10,000 - 50,000 On Google Play
Requires Android : Android 2.2 and up
Content Rating : Everyone
Rate : 4.1/5 (69)
APKModMirror provide Ebru Gündeş -Şarkıları Bulmaca 1.0.4 APK file for Android 2.2 and up or Blackberry (BB10 OS) or Kindle Fire. Ebru Gündeş -Şarkıları Bulmaca is a free Music Apps Games. It's newest and latest version of Ebru Gündeş -Şarkıları Bulmaca (com.sarkilari.ebrugundes). It's easy to download and install to your mobile phone (android phone or blackberry phone). Read detail below and go to download page, .
Please be aware that APKModMirror only share the original and free apk installer for Ebru Gündeş -Şarkıları Bulmaca 1.0.4 WITHOUT ANY cheat, crack, unlimited gold, gems, patch or any other modifications.

The description of Ebru Gündeş -Şarkıları Bulmaca

Ebru Gündeş şarkılarını ne kadar iyi biliyorsunuz? İşte size eğlenceli bir Ebru Gündeş uygulaması!
Ebru Gündeş'in en popüler şarkılarındaki eksik kelimeleri bularak, rakiplerinize onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onun ne kadar büyük bir hayranı olduğunuzu kanıtlama zamanı geldi. Tek bir amacınız var: Kolay, orta ve zor olmak üzere 3 seviyede de eksik olan kelimelerle boş bırakılan yerleri doğru bir şekilde doldurup puan toplamak.

Bu uygulama telif hakları ihlali yapmamaktadır, sadece eğlence amaçlı şarkı sözleri içermektedir. Herhangi bir soru için e-posta adresimizle iletişim sağlayabilirsiniz.

How well do you know the Ebru Gündeş song? Here is a fun Ebru Gündeş app!
Ebru finding the missing words in Gündeş's most popular songs, how much you love him your competitors and how much time has come to prove that you are a big fan of his. Do you have a single purpose: Easy, medium and hard place, including 3 levels in the blank with the missing word correctly fill collect points.

This application is not copyright infringement, only contains lyrics entertainment purposes. You can contact our email address for any questions.

Show More...
Reviews for Ebru Gündeş -Şarkıları Bulmaca APK