Download Free Sertab Erener-ŞarkılarıBulmaca APK Mirror

Download Sertab Erener-ŞarkılarıBulmaca 1.0.4 (5) Latest Version APK Mirror File
App Name : Sertab Erener-ŞarkılarıBulmaca
Category : Music
Developer : Songs & Quizzes
Last Version : 1.0.4 (5)
Update time : 2016-04-01
APK File Size : 4.3M
Installs : 1,000 - 5,000 On Google Play
Requires Android : Android 2.2 and up
Content Rating : Unrated
Rate : 4.3/5 (7)
APKModMirror provide Sertab Erener-ŞarkılarıBulmaca 1.0.4 APK file for Android 2.2 and up or Blackberry (BB10 OS) or Kindle Fire. Sertab Erener-ŞarkılarıBulmaca is a free Music Apps Games. It's newest and latest version of Sertab Erener-ŞarkılarıBulmaca (com.sarkilari.sertaberener). It's easy to download and install to your mobile phone (android phone or blackberry phone). Read detail below and go to download page, .
Please be aware that APKModMirror only share the original and free apk installer for Sertab Erener-ŞarkılarıBulmaca 1.0.4 WITHOUT ANY cheat, crack, unlimited gold, gems, patch or any other modifications.

The description of Sertab Erener-ŞarkılarıBulmaca

Sertab Erener şarkılarını ne kadar iyi biliyorsunuz? İşte size eğlenceli bir Sertab Erener uygulaması!
Sertab Erener'in en popüler şarkılarındaki eksik kelimeleri bularak, rakiplerinize onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onun ne kadar büyük bir hayranı olduğunuzu kanıtlama zamanı geldi. Tek bir amacınız var: Kolay, orta ve zor olmak üzere 3 seviyede de eksik olan kelimelerle boş bırakılan yerleri doğru bir şekilde doldurup puan toplamak.

Bu uygulama telif hakları ihlali yapmamaktadır, sadece eğlence amaçlı şarkı sözleri içermektedir. Herhangi bir soru için e-posta adresimizle iletişim sağlayabilirsiniz.

Sertab Erener How well do you know the song? Sertab Erener Here is a fun app!
Sertab Erener finding the missing words in the most popular songs, how much you love him it's time to prove your competitors and how you are a big fan of his. Do you have a single purpose: Easy, medium and hard place, including 3 levels in the blank with the missing word correctly fill collect points.

This application is not copyright infringement, only contains lyrics entertainment purposes. You can contact our email address for any questions.

Show More...
Reviews for Sertab Erener-ŞarkılarıBulmaca APK