Download Free Güzel Sözler APK Mirror

Download Güzel Sözler 15.8 (37) Latest Version APK Mirror File
App Name : Güzel Sözler
Category : Social
Developer :
Last Version : 15.8 (37)
Update time : 2018-07-04
APK File Size : 5.5M
Installs : 100,000+ On Google Play
Requires Android : Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9)
Content Rating : 4.3
Developer : Visit website
Rate : 4.3/5 (2,153)
APKModMirror provide Güzel Sözler 15.8 APK file for Android 2.3.2+ (Gingerbread, API 9) or Blackberry (BB10 OS) or Kindle Fire. Güzel Sözler is a free Social Apps Games. It's newest and latest version of Güzel Sözler (com.tahirhoca.guzelsozler). It's easy to download and install to your mobile phone (android phone or blackberry phone). Read detail below and go to download page, .
Please be aware that APKModMirror only share the original and free apk installer for Güzel Sözler 15.8 WITHOUT ANY cheat, crack, unlimited gold, gems, patch or any other modifications.

The description of Güzel Sözler

Bu uygulamada başta bir çok islam aliminin yol gösterici meşhur sözlerini bulacaksınız.

Hz. Ali'den İmam-ı Rabba'niye, Hz. Hasan ve Hz. Hüseyinden Bediuzzaman Hazretlerine kadar binlerce güzel sözleri bulacaksınız.

Sayfalar arası geçiş metin üzerindeyken parmakla yapılabilir.

Sözü paylaşmak için paşlaşı kullanın, istediğiniz uyguluma karşınıza çıkmıyorsa, Paylaş'a tıklayın. Söz hafızaya kopyalanmış olur. Oradan mesajlaşma yada facebook gibi uygulamalara yapıştırıp gönderebilirsiniz.

İstenen söze gitme özelliği; gerek sözlerin ana sayfasında gerekse favorilerde söz sayısını gösteren rakamların üzerine tıklayıp açılan pencerede gerekli sayıyı girip "ok" tuşuna basmanız yeterlidir.OLASI HATALAR:

Favorilere tıklayınca telefon veya tabletin kilitlenmesi:
Güzel sözler uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz zaman, telefonunuzun hafıza kartına "Güzel sözler" diye bir klasör oluşur. Onun içinde de favori sözlerim diye bir text vardır. Favorilerinize eklenen her söz oraya kaydedilir. Daha sonra "favorilerime git" dediyseniz ve gitmiyorsa bilin ki bu dosyalar zarar görmüştür. Biri veya her ikisi silinmiş olabilir. Bu yanlışlıkla sildiğiniz veya telefonunuza bulaşan bir virüs kaynaklı olabilir. Bu durumda uygulamayı telefonunuzdan tamamen kaldırılın, hafıza kartındaki güzel sözler klasörünü de silin. Daha sonra markete gidip tekrar yükleyin. Allah'ın izniyle uygulama sorunsuz çalışacaktır.
Show More...
Reviews for Güzel Sözler APK