Download Free Zgaduj APK Mirror

Download Zgaduj 1.3 (8) Latest Version APK Mirror File
App Name : Zgaduj
Package Name : pl.lukkob.zgaduj
Category : Education
Developer :
Last Version : 1.3 (8)
Update time : 2018-07-20
APK File Size : 1.8M
Installs : 100,000+ On Google Play
Requires Android : Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)
Content Rating : 4.2
Developer : Visit website
APKModMirror provide Zgaduj 1.3 APK file for Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7) or Blackberry (BB10 OS) or Kindle Fire. Zgaduj is a free Education Apps Games. It's newest and latest version of Zgaduj (pl.lukkob.zgaduj). It's easy to download and install to your mobile phone (android phone or blackberry phone). Read detail below and go to download page, .
Please be aware that APKModMirror only share the original and free apk installer for Zgaduj 1.3 WITHOUT ANY cheat, crack, unlimited gold, gems, patch or any other modifications.

The description of Zgaduj

Przetestuj swoją wiedzę o Polsce i polskiej kulturze. Ponad 400 pytań w wielu kategoriach takich jak sport, historia, rozrywka i geografia. Zmagaj się z pytaniami w dwóch trybach rozgrywki: bezstresowym Treningu oraz punktowanym Turnieju, w którym musisz uważać na upływający czas. Integracja z Wikipedią, dzięki której po udzieleniu odpowiedzi masz możliwość bezpośredniego przeniesienia się do zagadnienia, które było poruszane w pytaniu.

Aplikacja może nie działać poprawnie na Androidzie 4.2 - z powodu braku obsługi wielu użytkowników.

Zachęcam także do zmierzenia się z pytaniami o tematyce wykraczającej poza granice Polski - w aplikacji Zgaduj 2: Świat.
Show More...
Reviews for Zgaduj APK